Kráľovná módy nosí jedny topánky už desiatky rokov?

Ak neviete o koho ide, tak si vezmite do ruky kávičku, vyložte nohy na stôl a určite si prečítajte tento článok!

CisaroveNoveSaty 03.07.2018 Podujatia
0 0

"...táto sivá eminencia vôbec nie je až taká sivá..."

Anna Wintour. O toto meno ste museli minimálne zavadiť. Niekde, kdekoľvek. Ak si máte pocit, že je to postava z filmu, tak sa tiež nemýlite. No táto žena je skutočná. Pýši sa neuveriteľnou mocou v oblasti módy. Šéfka magazínu Vogue nedávno ocenená rytierskym radom za prínos móde a žurnalistike. Narodila sa v roku 1949. Zo školy odišla ako 16-ročná a jej módna kariéra začala v roku 1970 v časopise Harper´s Bazaar. O 16 rokov na to už bola uznávanou šéfredaktorkou britskému a neskôr aj americkému Vogue.

Je však aj ženou. Neustále dobre vyzerajúcou ženou. Matkou dvoch detí, ktorú v nohaviciach zrejme len tak neuvidíte. Táto sivá eminencia vôbec nie je až taká sivá a o minimalizme nemôže byť ani slychu. Má rada farby a florálnu potlač. Jej typický zostrih na páža a nepreniknutieľné brnenie v podobe Chanel okuliarov.

Ak ste však pozorné, tak si isto všimnete jeden veľmi zvláštny, neustále sa opakujúci, detail. Na každom outfite. Áno! Sú to jedny a tie isté topánky. Teda zrejme nie ten istý pár ale ten istý model. Tento model pochádza z dieľne návrhára Manolo Blahnik. Nevýrazné alebo neutrálne, béžové sandáliky na stredne vysokom podpätku. Nosí ich ako v zime tak v lete. A ku všetkému. Tak milé naše módne maniačky, je možno na čase pouvažovať o redukcii počtu vašich topánočiek. Vedeli by ste predstaviť skresať ich množstvo na číslo 1?