Ďalšia Anna vo svete módy! Koľko rokov by ste tipovali tejto úspešnej žene?

CisaroveNoveSaty 19.07.2018 Podujatia
0 0

"...tisícky párov topánok skladuje v obrovskej knižnici..."

Anna Dello Russo je svetoznáma módna žurnalistka, ktorá šéfovala nielen japonskému VOGUE. Je známa predovšetkým ako stylistka ale aj návrhárka doplnkov či parfémov.

Tento módny chameleón miluje extravagantné klobúky, ultra krátke šaty, veľmi vysoké podpätky a čižmy vysoko nad kolená. Taktiež výrazné doplnky ako okuliare, kabelky či šperky nesmú chýbať. Jej sebavedomie je obdivuhodné. Dokáže s gráciou odprezentovať a predať čokoľvek. Svojim outfitom jednoducho bez zaváhania verí. Nikdy sa neriadi počasím a nikdy nekombinuje výrazný make-up s výrazným klobúkom. Oblečenie si vyberá tak, aby ju reprezentovalo vždy a všade. Tisícky párov topánok skladuje v v obrovskej knižnici a teplota v jej šatníku nepresiahne 15 stupňov celzia.

Anna má 56 rokov a dokonalú postavu, ktorú jej môže závidieť nejedna modelka. Má odvahu a nebojí sa odhaliť svoje dlhé nohy. Treba uznať, že si to aj napriek svojmu veku môže skutočne dovoliť. Netají sa tým, že takéto telo treba pestovať nielen pohybom ale aj zdravou stravou. Denne venuje 3 hodiny jóge a plávaniu.

Anna Dello Russo je známa nielen svojím skvelým telom a štýlom ale aj humorom, s ktorým pristupuje, či už k životu ale i k móde. Pre nás je toto veľmi inšpiratívna dáma, ktorá sa na poli módy udrží ešte veľmi dlho.