Ktorá žena potrebuje na jednu svadbu päť svadobných šiat?

Giovanna Battaglia Engelbert

CisaroveNoveSaty 08.08.2018 Podujatia
0 0

"...móda je ako žiarivé brnenie. Pozitívna obrana. Veď život nie je vždy ľahký, vie byť smutný a ťažký, každý má svoje smútky a tragédie, tak ja používam módu ako útek z reality..."

Jedine Talianka. Jedine žena z módneho priemyslu. Giovanna Battaglia Engelbert. To je ona. Ďalšia krásna, úspešná a inšpiratívna žena z oblasti módy. Vydávala sa 3 dni v 2 krajinách a nevesta sa prezliekala dokopy šesť krát. Oblečené mala šaty od rôznych návrhárov zvučných mien ako Giambattista Valli či  Alexander McQeen.

Giovanna má 38 rokov a narodila sa v Miláne. Pracovala ako modelka aj keď tušila, že táto práca nie je pre ňu. Zlom v jej živote nastal, keď ju osud spojil práve s Annou Dello Ruso, ktorá ju oslovila na styling fotenia do Vogue. Na vrchol sociálnych sietí ju vyniesla jediná fotka od uznávaného streetstyle fotografa Scotta Schumana na jeho blogu The Satorialist. Prednedávnom vydala vtipnú knihu o móde, v ktorej sa napríklad môžete dozvedieť ako nosiť červenú či ako nastajlovať pokazený zips. 

Je módnou ikonou, ktorú neprehliadnete na žiadnej veľkej módnej udalosti. Streetstyle fotografi ju milujú. Jej jedinečný štýl a ľahkosť s akou kombinuje vzory, printy či flitre. Nikdy nepôsobí okázalo. No naopak veľmi žensky a trendy. A viete, čo by si nikdy neobula? Staré dobré crocs-y!